امروز دوشنبه, 06 بهمن,1399

نخستین همایش ملی رویکردهای نوین مدیریت در مطالعات میان رشته ای با هدف معرفی جدیدترین پژوهش ها در حوزه مدیریت، مهندسی صنایع، ریاضی، حسابداری، اقتصاد و سایر رشته های مرتبط در تاریخ 2 مهر ماه 1399 در دانشکده علوم انسانی آزادشهر- دانشگاه گنبد کاووس برگزار می گردد. با توجه به ارتباط تنگاتنگ علوم مدیریت و علوم کاربردی، مطرح نمودن تحقیقات، پژوهش ها و مطالعات پژوهشگران در این عرصه می تواند گامی بزرگ در حوزه مدیریت باشد. این همایش با حمایت معنوی ISC، CIVILICA، دانشگاه تهران، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه گلستان، دانشگاه بجنورد و دانشگاه آزاد علی آباد کتول و صدا و سیمای استان گلستان و با حمایت مادی شرکت صباح و شرکت معادن زغالسنگ شرق برگزار می شود. امیدواریم این همایش بتواند این فرصت را برای شما فراهم سازد تا بتوانید آخرین دستاوردهای علمی پژوهشی خود را مطرح نمایید.

 

اهداف برگزاری همایش:

بررسی چالش های رشته مدیریت در حوزه مطالعات میان رشته ای وکاربردی
ايجاد فرصتي مناسب براي تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردهاي نوین پژوهشي بين انديشمندان، محققان، صنعتگران، دانشجویان و دست‌اندرکاران در رشته مدیریت با علوم مرتبط بین رشته ای
زمينه سازي در جهت تشويق و ترغيب سازمانها؛ مدیران و کارآفرینان به استفاده از رویکردهای نوین مدیریتی
بررسی اندیشه ها و رویکرد های جدید در قالب محور های کنفرانس

اخبار و اطلاعیه ها

تصاویری از نخستین همایش رویکردهای نوین مدیریت در مطالعات میان رشته ای

📸 برگزاری نخستین همایش ملی رویکردهای نوین مدیریت در مطالعات میان رشته ای با محوریت ( رویکردهای نوین مدیریت در مطالعات سازمانی، تحقیقات نوین در حوزه پولی و مالی، دستاوردهای علمی اخیر در صنعت بیمه، پژوهش های جدید مدیریت در حوزه تصمیم سازی و  تصمیم گیری و سایر رویکردهای نوین مدیریتی در حوزه تحقیقات کاربردی) در محل سالن جلسات دانشکده علوم انسانی و تربیت بدنی دانشگاه گنبدکاووس

تلاش و همت جمعي از اساتيد، دانشجویان و پژوهشگران در جهت توسعه علوم مدیریت و كاربردي ساختن دستاوردهاي علمي و پژوهشي با برگزاري نخستین همایش ملی رویکردهای نوین مدیریت در مطالعات میان رشته ای در روز 2 مهرماه سال 1399 در دانشگاه گنبد کاووس به ثمر نشست. دبیران علمی و اجرایی همایش حضور ارزشمند ریاست محترم دانشگاه گنبد کاووس، معاونت محترم آموزشی و پژوهشی، مدیریت پژوهشی و فناوری و ریاست محترم دانشکده علوم انسانی را ارج می نهد و از همکاری صمیمانه و خالصانه و زحمات بی شائبه ایشان و تمام همکاران علمی و اجرایی و دانشجویان دانشکده علوم انسانی آزادشهر تشکر می کنیم.   
سخنرانی آقای دکتر بابایی زکیلکی و ارایه کننده گان گرامی  موجب شد تا بر غنای نخستین همایش ملی رویکردهای نوین مدیریت در مطالعات میان رشته ای افزوده شود، لذا مراتب سپاس و قدردانی خود را از همراهی و همکاری ایشان اعلام می داریم و سلامتی و استمرار موفقیتشان را آرزومندیم.

 

📆 2 مهرماه 1399

 

شرکت کنندگان محترم نخستین همایش ملی رویکردهای نوین مدیریت در مطالعات میان رشته ای.

برنامه سخنرانیهای آنلاین را می توانید از لینک زیر دانلود کنید

http://conf.gonbad.ac.ir/uploads/manag1399/others/Program(1).pdf

 

راهنمای ورود به همایش ملی رویکردهای نوین مدیریت در مطالعات میان رشته ای

 

«برگزاری نخستین همایش ملی رویکردهای نوین مدیریت در مطالعات میان رشته ای»
قابل توجه پژوهشگران و شرکت کنندگان محترم در نخستین همایش ملی رویکردهای نوین مدیریت در مطالعات میان رشته ای:
 همایش چهارشنبه 2 مهر ماه 1399 از ساعت 9 صبح در لینک همایش قابل رویت می باشد. لذا بدین وسیله از کلیه پژوهشگران محترم اعم از استادان، دانشجویان و حامیان دعوت به عمل می آید تا در این همایش شرکت نمایند.
لینک همایش:

http://elc.gonbad.ac.ir/manage1399